Ordförande & Nationell ledare:
Hans Wolfbrandt – Kyrkoherde i Lysekil
E-post: hans.wolfbrandt@svenskakyrkan.se , Tel: 076-000 32 11

Kim Brynte – Pastor i Immanuelskyrkan, Malmö
E-post: kim.brynte@newwine.se , Tel: 0768-67 49 31

Stefan Malmström – Kassör, medlem i Pingstkyrkan Vänersborg
E-post: stefan.malmstrom@newwine.se , Tel: 0707-65 59 70

Per Eive Berndtsson – Präst i Kornhillskyrkan, Halmstad
E-post: per-eive@kornhill.se , Tel: 0733-122 221

John Derneborg – Pastor i Pingstkyrkan Vänersborg
E-post: pastor@vanersborg.pingst.se , Tel: 0703-636 553

Linda Andersson – Pastor
E-post: lindaandersson64@gmail.com Tel: 076-139 64 64

Paul Orlenius – Pastor & föreståndare i Citykyrkan, Stockholm
E-post: paul.orlenius@cks.se, Tel: 073-382 44 82

Magnus Davidsson – Pastor i Lugnetkyrkan, Falun
E-post: magnus.davidsson@lugnetkyrkan.se , Tel. 0708-205 380

Niclas Ljung – Föreståndare i Immanuelskyrkan, Malmö
E-post: niclas.ljung@immanuel.nu , Tel. 0702-78 17 95

Stefan Swärd – Pastor i Folkungakyrkan, Stockholm
E-post: stefan.swärd@folkungakyrkan.org, Tel. 070-492 23 10

Johan Jordeskog – Pastor i Salemkyrkan, Vargön
E-post: jordeskog@gmail.com , Tel. 076-000 08 73

Patricia Ask – Pastor i Elimkyrkan Västerort, Stockholm
E-post: patriciaienask@icloud.com, Tel: 073-420 80 22

Alfred Nygren – Pastor i Citykyrkan, Stockholm
E-post: alfred.nygren@cks.se , Tel: 076-0000872

Björn Fredriksson – Pastor & föreståndare i Salemkyrkan, Vargön
E-post: bjorn.fredriksson@salemkyrkan.nu

Christer Roshamn – Pastor & föreståndare i Motala Baptistförsamling
E-post: christer@motalabaptist.se

Jonas Hallabro – Distriktsföreståndare EFS Sydsverige & Salt Sydsverige
E-post: jonas.hallabro@efs.nu

Karin Malmström – Församlingspedagog i Lysekil församling
E-post: karin.malmstrom@svenskakyrkan.se